Dekorační a závěsové látky

Tyto tkaniny mají v interieru hned několik funkcí. Kromě té estetické, dekorační tkaniny zmírňují  průnik  slunečních paprsků  do interieru, tlumí zvuk, omezují proudění vzduchu apod.

 

Dekorační tkaniny ze syntetických materiálů  -   žakarské desény florální, geometrické, abstraktní, uni žinylkové hladiny  v mnoha  barevných variantách. Tyto tkaniny jsou pro svou nenáročnou údržbu velmi oblíbené, snadno se žehlí, jsou rozměrově stálé.

 

Dekorační tkaniny z přírodních materiálů  – bavlna, len, viskoza nebo jejich kombinace .

Tyto tkaniny se vyznačují elegancí, příjemným dotykem a splývavostí. To je jen několik kladných vlastností těchto dekoračních tkanin, které bohatě vynahradí lehce zvýšené nároky na jejich údržbu.

 

Dekorační  a závěsové látky dodáváme v šíři  maximálně do 170cm, o hmotnosti od 225g na běžný metr u lehkých tkanin až po cca 600g na běžný metr u těžších závěsů.

 

Do veřejných prostor, sociálních a zdravotních zařízení  jsme schopni zajistit výrobu těchto dekoračních tkanin z nehořlavých materiálů nebo finální úpravou dosáhnout parametrů odpovídajících požadavkům příslušných norem.

Testováno na obsah škodlivin dle Oeko-Tex® Standard 100
Testováno na obsah škodlivin dle Oeko-Tex® Standard 100

-----------------------------------

DEKORA-Jeníček, a.s. - netkatalog.czBytový textil - netkatalog.cz

Společnost Netkatalog.cz ověřila naši firmu. Více...